مجموعه پارسا بدنه شما را به خرید بهترین محصولات دیاق سپر پراید صبا و پراید 131و 132 از نوع فلزی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 13 + 7 =

بازار فروش درب عقب پیکان وانت درجه یک

آنچه در این مقاله می خوانید...

نکاتی مهم برای خرید درب عقب پیکان وانتمزایای استفاده از درب عقب پیکان وانتبهترین نوع درب عقب پیکان وانت کدام است؟عوامل موثر بر کیفیت درب عقب پیکان وانتصادرات بهترین درب عقب پیکان وانت درجه یکپخش کننده بهترین درب عقب پیکان وانت درجه یکفروشگاه مرکزی درب عقب پیکان وانت درجه یک

جهت تقویت سپرهای خودرو، از وسایل مخلفی استفاده می شود که به نوعی ضرب گیر می باشند.

برای مثال می توان از درب عقب سپر پراید صبا صحبت کرد. این محصول را عموماً از جنس های گوناگونی می سازند و مقاومت بالایی دارند. ولی در این مطلب به نرخ روز و قیمت درب عقب پیکان وانت می پردازیم و نوع کیفیت فوق العاده آن را مورد بررسی قرار می دهیم.

بازار فروش درب عقب پیکان وانت درجه یک

نکاتی مهم برای خرید درب عقب پیکان وانت

نکاتی مهم برای خرید درب عقب پیکان وانت از جمله لوازم جانبی خودرو درب عقب ها می باشند. این محصول را عمدتاً شرکت های سازنده اتومبیل ها به شکل آپشن ارائه می دهند و متأسفانه بایستی آن را تهیه کرد. ولی لوازم ایرانی ماشین را برندهای متفاوتی می سازند که درب عقب را نیز آنان به دلیل کاربردی بودنش تولید کرده و عرضه می کنند. خوب است بدانید که این گونه از لوازم جانبی خودرو ایرانی و همین طور سایر ضرب گیرهای دیگر، از جنس های متفاوتی ساخته می شوند که عبارت هستند از: فوم پلاستیک و فلز بی تردید هر یک از این جنس ها کارایی، مقاومت و همچنین ظرافت خود را دارد.

در درب عقب ها ولی بیشتر از جنس فلز استفاده می شود. دلیل این موضوع کاملاً روشن است؛ چون بتواند از سپر و در پی آن، بدنه و موتور به خوبی محافظت کند. بی تردید یکی از مشخصات درب عقب سپر جلو همین موضوع است که بایستی به آن توجه جدی ای صورت گیرد.

می تواند با جستجویی بیشتر نمایندگی پخش درب عقب سپر برندهای ایرانی را یافت و از آن ها که در کار فروش درب عقب سپر در تنوع بالا می باشند، بهترن ها را به دست آورد. به این مسئله هم بایستی اشاره نماییم که هر کدام از سپرها به همان میزان که تنوع بالایی دارند، می توانند درب عقب های گوناگونی را نیز داشته باشند.

مزایای استفاده از درب عقب پیکان وانت

همانطور که قبلاً هم ذکر شد لازم است بدانید درب عقب سپر خودرو یکی از لوازم جانبی بسیار مهم در خودرو ها می باشد. این قطعه در پراید و در دیگر خودرو ها به گونه ای است که برای حفاظت از قسمت جلو و عقب بدنه ماشین استفاده می شود. حال اگر از تولیدی درب عقب سپر پراید نوع با کیفیت و درجه یک آن خریداری شود به طور حتم با وجود داشتن سرعتی معین در هنگام تصادف، خسارتی به ماشین شما وارد نخواهد شد. البته دقت داشته باشید با این وجود بهتر است به راهنمایی افراد متخصص در این زمینه جهت خرید این قطعه دقت کنید تا بتوانید این محصول اصلی را خریداری نمایید. با وجود این که در نمایندگی های فروش آن، بهترین برند ها و بهترین انواع این محصولات و لوازم یدکی با کیفیتی ارائه می‌ شود مشاهده شده روز به روز خرید و فروش از این طریق رونق پیدا می کند.

با توجه به اهمیت لوازم یدکی، بسیاری از مجموعه‌ها لوازم یدکی جعلی و تقلبی تولید می‌کنند که معمولا استفاده از این لوازم یدکی‌ها نه تنها باعث بهبود عملکرد خودرو نمی‌شود بلکه در کارکرد دیگر قطعات نیز تاثیر مخربی می‌گذارد. ولی تولید کنندگان داخلی در داخل کشور محصولاتی با برند عالی و ایرانی تولید می کنند. لوازم یدکی‌های تقلبی معمولا از لوازم یدکی اصول و اورجینال ارزان‌تر هستند اما کیفیت و کارایی بالایی ندارند و می‌توانند به خودرو آسیب بزنند. لوازم یدکی هر خودرو در فروشگاه‌های مخصوصی عرضه می‌شود و همین‌طور باید توسط تعمیرکاری که به اجزا و قطعات موتوری، بدنه، جلوبندی و گیربکس هر مدل از خودرو تسلط دارد تعویض و یا تعمیر شود. چون بسیاری از لوازم یدکی هر چند اصل هستند اما در صورت نصب نامناسب دوباره آسیب می‌بینند. لوازم یدکی خودرو باید دارای مارک شرکت تولید کننده باشد تا از فابریک بودن ان اطمینان خاطر داشته باشیم بعضی از لوازم یدکی دارای وگارانتی هستند.

بهترین نوع درب عقب پیکان وانت کدام است؟

بهترین نوع درب عقب پیکان وانت کدام است؟ کاربرد درب عقب سپر در خودرو محافظ مناسبی در برخورد خودرو ها و وارد شدن ضربات حاصل از تصادفات است. نصب درب عقب سپر به منظور حفاظت از بدنه جلو و عقب خودرو است و برای ثابت نگه داشتن سپر برروی خودرو نصب می گردد. نخستین سپر ها از جنس فلزی بودند و استحکام بسیاری داشتند. ولی به همراه این ویژگی نکته ی منفی نیز داشتند این نکته وزن زیاد این محصول بود و نکته ی دیگر اینکه ضربه را به خوبی مهار نمی کردند ولی درب عقب سپر های امروزی سبک وزن و از مواد پلاستیکی و فلزی و فیبر کربن هستند و مقاوم ساخته می شوند و به صورت جدا یا متصل به بدنه ی خودرو هستند و یکپارچه طراحی می شوند. سپر ها علاوه بر استحکام باید دارای ویژگی آیرودینامیکی باشند. فروشندگان درب عقب سپر این محصول را با کیفیت ها و قیمت های مختلفی عرضه می کنند.

درب عقب سپر جنس های مختلفی دارد که با توجه به عملکرد سپر جلو و عقب برای هر خودرو از یک الگوی خاص در طراحی سپر استفاده می شود. سپر های پلاستیکی بیشترین استفاده را در بین انواع سپر های تولید شده دارند زیرا هم مواد اولیه آن ها ارزان قیمت است و هم فرایند ساخت و تولید سپر های پلاستیکی بسیار ساده تر از انواع دیگر سپر ها است. برای ساخت سپر های پلاستیکی از تزریق پلاستیک در قالب های مخصوص استفاده می کنند سپر جلو و سپر عقب خودرو های مدرن از سه قسمت اصلی تشکیل شده اند: پیشانی جاذب تیر سپر به دلیل شرایط اقتصادی این روز ها رانندگان به دنبال جنس ویژه درب عقب سپر با قیمت پایین هستند که هم کیفیت بالایی داشته باشد و هم قیمت مناسب داشته باشد.

عوامل موثر بر کیفیت درب عقب پیکان وانت

سلیقه ی افراد بایکدیگر متفاوت است به همین علت تولید کنندگان تولید درب عقب سپر جلو با طرح های متفاوت و لوکس این محصول را تولید و به بازار مصرفی عرضه می کنند. سپر درب عقب نیز از از پر فروش درب عقب صادراتی محسوب می شود. درب عقب های با کیفیت علاوه بر ایران در کشور هایی همچون عراق و افغانستان و سوریه تولید می سود و طفداران زیادی دارد. انواع درب عقب سپر جلو ایرانی اعلا به موارد زیر می توان اشاره کرد: درب عقب سپر پلاستیکی خودرو ساینا و پراید درب عقب استیل بادوام و مقاوم درب عقب فلزی مستحکم انواع درب عقب سبک وزن و آسان نصب شو درب عقب سپر عمده ای در قیمت های مختلف و با کیفیت های متفاوتی در بازار برای فروش و خرید موجود هستند.

خودرو پراید یکی از خودرو هایی است که لوازم یدکی آن در سراسر کشور به آسانی یافت می شود دلیل آن هم فراوارن بودن این خودرو در کشور است. سپر یکی از مهم ترین قطعات خودرو می باشد سپر نیز دارای اجزایی می باشد و این اجزا درب عقب نام دارد. که در همه خودرو ها نصب می شود مانند درب عقب سپر جلو پراید. بیشترین میزان تولید و خرید درب عقب سپر خودرو پراید است بنابراین تولید لوازم یدکی این خودرو از همه ی خودرو ها بیشتر است. درب عقب سپر یکی از لوازم یدکی است که بیشتر در تصادفات آسیب می بیند. قیمت درب عقب سپر جلو پراید نیز ثابت نیست و ممکن است بر اثر نوسانات بازار کم یا زیاد شود. مصرف کنندگان نیز علاوه بر زیبایی و دوام درب عقب سپر به دنبال درب عقب سپر ارزان هستند به همین دلیل دغدغه ی اصلی آن ها در خرید این محصول قیمت آن نیز می تواند باشد.

صادرات بهترین درب عقب پیکان وانت درجه یک

صادرات بهترین درب عقب پیکان وانت درجه یک درب عقب سپر باکیفیت صبا نیز در کشور ایران توسط شرکت های تولیدی لوازم خودرو ایرانی و خودرو سازان تولید می شود. که دارای ویژگی هایی هستند این ویژگی ها عبارت اند از دیاق سپر نوعی محکم کننده و تنظیم کننده سپر در خودرو های مختلف از جمله خودرو ساینا است.معمولا جنس این قطعه را از پلاستیک یا فلز می سازند که شکل آن به صورت اشکال L و S است. لرزش قطعات را در خودروها کاهش می دهد. در زیر سپر های جلو و عقب قرار می گیرد. هم چنین برای گرفتن فاصله از گلگیر ها نیز دیاق را به همراه مقداری اسفنج استفاده می کنند. ارزانترین دیاق سپر از جمله دیاق سپر ساینا در همه ی نمایندگی های فروش و عرضه درب عقب به مشتریان عرضه می شود. دیاق سپر ساینا نیز در همه ی بازار درب عقب درجه یک موجود است. دیاق سپر پراید از جمله دیق های پر فروش است. دیاق سپر پراید ۱۳۲ قیمت بالاتری دارد. دیاق سپر جلو ارزان کیفیت نسبتا پایین تری خواهد داشت.

خودرو همانند هر وسیله ی دیگری به دلایل مختلفی مثل خرابی یا تصادفات یا ضربه و یا مشکلات فنی دچار آسیب می شوند و نیاز به تعویض دارند پس برای خرید باید به فروشگاه های لوازم جانبی مراجعه کنند. فروشندگان بهترین لوازم یدکی خودرو خودرو مانند هر وسیله دیگری ممکن است به دلایل مختلفی اعم از خرابی، تصادف، ضربه و مشکلات فنی دچار آسیب و خرابی شود؛ طوری‌که قطعات آن نیاز به تعویض و تعمیر نیاز داشته باشند.

لوازم یدکی به قطعات و لوازمی گفته می‌شود که در زمان خرابی قطعات اصلی خودرو جایگزین آن‌ها می‌شود تا خودرو بتواند به فعالیت خود ادامه دهد. لوازم یدکی باید متناسب با نوع و مدل خودرو باشد و همین‌طور مخصوص کارخانه یا زیر مجموعه‌های همان کارخانه خودروسازی باشند؛ با توجه به اهمیت لوازم یدکی، بسیاری از مجموعه‌ها لوازم یدکی جعلی و تقلبی تولید می‌کنند که معمولا استفاده از این لوازم یدکی‌ها نه تنها باعث بهبود عملکرد خودرو نمی‌شود بلکه در کارکرد دیگر قطعات نیز تاثیر مخربی می‌گذارد.

ولی تولید کنندگان داخلی در داخل کشور محصولاتی با برند عالی و ایرانی تولید می کنند. لوازم یدکی‌های تقلبی معمولا از لوازم یدکی اصول و اورجینال ارزان‌تر هستند اما کیفیت و کارایی بالایی ندارند و می‌توانند به خودرو آسیب بزنند. لوازم یدکی هر خودرو در فروشگاه‌های مخصوصی عرضه می‌شود و همین‌طور باید توسط تعمیرکاری که به اجزا و قطعات موتوری، بدنه، جلوبندی و گیربکس هر مدل از خودرو تسلط دارد تعویض و یا تعمیر شود. چون بسیاری از لوازم یدکی هر چند اصل هستند اما در صورت نصب نامناسب دوباره آسیب می‌بینند. لوازم یدکی خودرو باید دارای مارک شرکت تولید کننده باشد تا از فابریک بودن ان اطمینان خاطر داشته باشیم بعضی از لوازم یدکی دارای وگارانتی هستند.

پخش کننده بهترین درب عقب پیکان وانت درجه یک

خودرو همانند هر وسیله ی دیگری به دلایل مختلفی مثل خرابی یا تصادفات یا ضربه و یا مشکلات فنی دچار آسیب می شوند و نیاز به تعویض دارند پس برای خرید باید به فروشگاه های لوازم جانبی مراجعه کنند. فروشندگان بهترین لوازم یدکی خودرو خودرو مانند هر وسیله دیگری ممکن است به دلایل مختلفی اعم از خرابی، تصادف، ضربه و مشکلات فنی دچار آسیب و خرابی شود؛ طوری‌که قطعات آن نیاز به تعویض و تعمیر نیاز داشته باشند. لوازم یدکی به قطعات و لوازمی گفته می‌شود که در زمان خرابی قطعات اصلی خودرو جایگزین آن‌ها می‌شود تا خودرو بتواند به فعالیت خود ادامه دهد. لوازم یدکی باید متناسب با نوع و مدل خودرو باشد و همین‌طور مخصوص کارخانه یا زیر مجموعه‌های همان کارخانه خودروسازی باشند؛

با توجه به اهمیت لوازم یدکی، بسیاری از مجموعه‌ها لوازم یدکی جعلی و تقلبی تولید می‌کنند که معمولا استفاده از این لوازم یدکی‌ها نه تنها باعث بهبود عملکرد خودرو نمی‌شود بلکه در کارکرد دیگر قطعات نیز تاثیر مخربی می‌گذارد. ولی تولید کنندگان داخلی در داخل کشور محصولاتی با برند عالی و ایرانی تولید می کنند. لوازم یدکی‌های تقلبی معمولا از لوازم یدکی اصول و اورجینال ارزان‌تر هستند اما کیفیت و کارایی بالایی ندارند و می‌توانند به خودرو آسیب بزنند. لوازم یدکی هر خودرو در فروشگاه‌های مخصوصی عرضه می‌شود و همین‌طور باید توسط تعمیرکاری که به اجزا و قطعات موتوری، بدنه، جلوبندی و گیربکس هر مدل از خودرو تسلط دارد تعویض و یا تعمیر شود. چون بسیاری از لوازم یدکی هر چند اصل هستند اما در صورت نصب نامناسب دوباره آسیب می‌بینند. لوازم یدکی خودرو باید دارای مارک شرکت تولید کننده باشد تا از فابریک بودن ان اطمینان خاطر داشته باشیم بعضی از لوازم یدکی دارای وگارانتی هستند.

فروشگاه مرکزی درب عقب پیکان وانت درجه یک

فروشگاه مرکزی درب عقب پیکان وانت درجه یک درب عقب سپر اتومبیل به عنوان یکی از مهم ترین قطعات ماشین به حساب می آید و خرید درب عقب امر ضروری و مهم برای همه دارندگان خودرو می باشد.صادرات درب عقب سپر در خودرو در دو نوع است یکی دیاق سپر جلو و دیگری دیاق سپر عقب که در هر خودرویی با توجه به طراحی خاص آن نصب می شود.بهترین درب عقب درب عقب سپر پلاستیکی است که نسبت به درب عقب سپر های فایبرگلاس و فلزی آبکاری شده کیفیت و کارایی بیشتری دارد زیرا هم مواد اولیه برای تهیه ی آن ارزان است و هم مراحل تولید و ساخت آن راحت تر از انواع دیگر است. ایران به عنوان صادرکننده اصلی درب عقب سپر جنس خوب در بازار جهانی محسوب می شود.

خودرو ها بر اساس نحوه طراحی و ساختشان لوازم یدکی و قطعات منحصر به فرد خودشان را دارند و بر حسب نوع مواد به کار رفته در ساخت و جنس این قطعات قیمت گذاری می کنند. یکی از قطعات مهم و کاربردی برای همه خودرو ها درب عقب سپر است که در خودرو ها در دو قسمت جلو و عقب نصب می شود و نقش مهمی در جذب ضربه وارد شده بر خودرو را دارد و اگر از جنس ضعیف یا نامرغوبی استفاده کنیم باعث می شود خسارت های بیشتری به ماشین و خود ما وارد شود بنابراین باید در خرید و انتخاب درب عقب سپر نهایت دقت انجام گیرد. با توجه به افزایش آمار تخلفات رانندگی و در پی آن خسارت های زیادی که به ماشین ها وارد می شود افراد باید به تعمیر و تعویض بعضی قطعات ماشین بپردازند. یکی از این قطعات درب عقب سپر است که آسیب بسیاری به آن وارد می شود و چون برای ماشین ضروری است باید جنس خوب و با کیفیت خریداری شود. با مشاهده جدول قیمت انواع درب عقب سپر جلو و عقب شما می توانید قطعه مورد نظر خود را بر اساس توان مالی خود تهیه و خریداری کنید.

مجتبی عبدالهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: مجتبی عبدالهی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09133315479

phone icon شماره ثابت: 03142740649

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: Mojtaba_abdelahy @yahoo.com

مجموعه پارسا بدنه شما را به خرید بهترین محصولات دیاق سپر پراید صبا و پراید 131و 132 از نوع فلزی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 13 + 3 =
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید