خانه / دیاق سپر / قیمت جدید دیاق سپر پراید/قیمت به روز دیاق سپر

قیمت جدید دیاق سپر پراید/قیمت به روز دیاق سپر

قیمت جدید دیاق سپر پراید، برند تکران در فروشگاه پارسا بدنه متناسب با تقاضای خریداران دیاق سپر پراید می باشد. از آنجا که قیمت دیاق سپر پراید بر اساس سنگینی دیاق و ورق فولادی مورد استفاده در دیاق سپر می باشد و این فروشگاه محصولات دیاق سپر خود  را در سه وزن متفاوت ارائه می دهد، متناسب با انتخاب مشتریان و تقاضای خریداران قیمت به روز دیاق سپر پراید در وزن درخواستی به شما ارائه خواهد شد. جهت اطلاعات بیشتر با نمایندگی فروش  پارسا بدنه تماس حاصل فرمایید.

دیاق سپر پراید

کیفیت عالی دیاق سپر پراید

از آنجا که دیاق سپر  در خودرو به عنوان ضربه گیر در قسمت جلو و عقب پراید قرار می گیرد و نقش موثری در ممانعت از انتقال انرژی به خودرو و مسافران بر عهده دارد به عنوان یکی از لوازم بدنه ایمنی ساز در خودرو باید استاندارد های لازم خودرو سازان را داشته باشد تا بتواند در خودرو نصب و به عنوان ضربه گیر پرقدت عمل کند. بنابراین تمام قطعه سازان تولید کننده دیاق سپر پراید در اعمال استانداردهای سایپا کوشا هستند این قطعه سازان با مکانیزه کردن بخش تولید و استفاده از تست های آزمایشگاهی کیفیت مناسبی را در تولید این قطعه اعمال می کنند از جمله برندهای معرف و مورد تایید بازار، برند تکران می باشد و شما می توانید در این محصول کیفیت عالی سپر پراید را که مورد نظر خریداران و فروشندگان دیاق می باشد، ملاحظه فرمایید جهت اطلاع از قیمتهای به روز و خصوصیات این دیاق با نمایندگی فروش ما در فروشگاه پارسا بدنه تماس حاصل فرمایید و یا از مقالات دیگر ما در سایت بازدید نمایید.

پخش انواع دیاق سپر پراید

دیاق سپر پراید در دو نوع فلز و پلیمری تولید می شود که توسط نمایندگان فروش کارخانه های تولیدی در سراسر کشور به فروش میرسد.دیاق سپرهای پلیمری معمولا وزن کمتر و قیمت متناسب تری نسبت به انواع آهنی دارند ولی انواع آهنی دیاق سپر پراید به دلیل استحکام و قدرت ضربه گیری بالا بخش بیشتری از خرید و فروش بازار دیاق را به خود اختصاص داده است. پخش انواع دیاق سپر پراید فلزی در برند تکران در فروشگاه پارسا بدنه به صورت عمده به سراسر کشور انجام می شود. دیاق سپر عرضه شده در این فروشگاه متناسب با انواع پراید می باشد . دیاق سپر پلیمری پراید از دیگر محصولات این فروشگاه می باشد که در صورت درخواست مشتریان به صورت عمده ارائه می شود .

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
مجتبی عبداللهی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09133315479
شماره تلفن ثابت: ۰۳۱۴۲۷۴۰۶۴۹
whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید
پست الکترونیکی: Mojtaba_abdelahy@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

دیاق سپر صادراتی

بازار خرید دیاق سپر صادراتی

بازار خرید دیاق  سپر صادراتی  در ایران تحت تاثیر تحریمها و قوانین صادراتی با چالشهای …

آراد برندینگ