خانه / دیاق سپر / قیمت انواع دیاق جلو سپر پراید

قیمت انواع دیاق جلو سپر پراید

قیمت انواع دیاق  جلو سپر  پراید در پرایدهای ۱۳۱،۱۵۱،۱۴۱و پراید صبا در واقعه به علت مشابه  بود دیاق مورد استفاده در این خودرو ها یکی است و این قیمت متناسب با ورق فولاد که ماده خام  اولیه در تولید دیاق جلو سپر پراید می باشد که با نوسانات بازار تغییر می کند. از آنجا که فروشگاه پارسا بدنه این محصول را با قیمت درب کارخانه ارائه می دهد شما می توانید دیاق جلو سپر پراید و انواع دیاق سپر پراید را به صورت عمده و با قیمت مناسب از ما خریداری نماید جهت اطلاع از قیمت  با مدیریت فروش تماس حاصل فرمایید.

ویژگی دیاق سپرجلو پراید

از آنجا که دیاق جلو سپر پراید استفاده شده در انواع پراید ۱۳۱و ۱۴۱و پراید صبا مشابه هستند این دیاق سپر ها در وزن  های  از پنج کیلو تا شش کیلو گرم تولید می شوند در قسمت کناری داری زایدهای سوزاخ دار کوچک است که محل اتصال هشت پیچ به بدنه و شاسی میباشد و در قسمت دیگر آن سوراخهای است که محل اتصال دیاق به سپر میباشد. دیاق سپرجلو  در پراید معمولا آهنی میباشد که با انواع پلیمری خود رقابت نزدیکی دارد ولی دیاقهای آهنی معمولا قدرت ضربه گیر بسیار خوبی نسبت به انواع دیگر دارند. آنچه مشخص است دیاقهای موجود در بازار استانداردهای مورد نیاز سایپا را دارا می باشند و  خریداران دیاق سپر پراید میتوانند با توجه به نیاز بازار این محصول را به راحتی از نمایندگی ها فروش محصولات سایپا و نمایندگیهای کارخانه های تولیدی دیاق سپر خریداری کنند. دیاق سپر ارائه شده در فروشگاه پارسا بدنه دارای استانداردهای مناسب تولید می باشد که شما میتوانید اطلاعات مورد نیاز در این زمینه را در بازدید از سایت و یا  با تماس با  نمایندگی فروش به راحتی بدست

آورید

دیاق جلو سپر
مشخصات دیاق جلو سپر پراید

فروش عمده دیاق جلو سپر پراید

معمولا تهران مرکز و بازار بزرگی برای تهیه آسان  قطعات بدنه خودرو به صورت کلی و همچمین  دیاق سپر عمده می باشد بسیاری از خریداران محصولات بدنه خودرو همچون دیاق سپر این محصول را از بازارهای مرکزی تهران در بخش قطعات بدنه خودرو تهیه می کنند. در حالی کارخانه های تولید این محصولات در شهر های دیگر کشور هستند و خریداران دیاق یا قطعات بدنه میتوانند این محصول را از نمایندگیهای کارخانه و فروشگاههای که این محصولات را با قیمت مناسب مستقیما از کارخانه خرید می کنند ،تهیه نمایند . از آنجا که اینترنت بستر مناسبی را برای آشنایی با این فروشندگان و خریداران فراهم کرده است امروزه شما به راحتی میتوانید فروشندگان عمده دیاق سپر پراید را شناسایی و خریده عمده خود را به راحتی انجام دهید .استان اصفهان از جمله  تولید کنندگان دیاق سپر پراید می باشد.فروشگاه پارسا بدنه بار ارائه دیاق سپر جلو پراید و معرفی انواع دیاق سپر پراید در برند تکران زمینه آشنایی خریداران را با این محصول فراهم کرده است .

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
مجتبی عبداللهی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09133315479
شماره تلفن ثابت: ۰۳۱۴۲۷۴۰۶۴۹
whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید
پست الکترونیکی: Mojtaba_abdelahy@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

دیاق سپر صادراتی

بازار خرید دیاق سپر صادراتی

بازار خرید دیاق  سپر صادراتی  در ایران تحت تاثیر تحریمها و قوانین صادراتی با چالشهای …

آراد برندینگ