خانه / دیاق سپر / فروش عمده دیاق سپر پراید فلزی

فروش عمده دیاق سپر پراید فلزی

فروش عمده دیاق سپر پراید فلزی ،و عرضه مستقیم انواع دیاق سپرهای خودرو پراید در فروشگاه پارسا بدنه به قیمت درب کارخانه ممکن شده است این محصول در سه وزن متفاوت و در اندازه و کیفیت استاندارد سایپا با برند تکران ارائه شده است. که امکان خرید به صورت کلی و جزئی برای خریداران و فروشندگان خودرو فراهم شده است. جهت اطلاعات بیشتر در زمینه خرید و قیمت دیاق سپر های فلزی پراید میتوانید با واحد فروش پارسا بدنه تماس حاصل فرمایید.

نحوه تولید دیاق سپر پراید فلزی:

نحوه تولید دیاق سپر پراید فلزی در کارگاهها و کارخانه های تولید لوازم بدنه خودرو می باشد که این کارگاهها براساس استانداردهای شرکت سایپا محصولات خود را به طور گسترده و با توجه به نیاز بازار به خریداران لوازم خودرو ارائه می دهند .در حال حضر برندهای فراوانی در بازار خرید و فروش قطعات خودرو وجود دارد که این برندها به دلیل ماندن در بازار خرید و رقابت فراوان معمولا محصولات با کیفیتی به بازار لوازم خودرو عرضه میکنند با این وجود همیشه عمده فروشی های لوازم بدنه خودرو بهترین گزینه برای خرید این محصولات هستند چرا که از تجربه کافی در زمینه جنس کالا و برندهای با کیفیت بازار را دارا هستند.از آنجا که دیاق سپر نقش فعالی درمحافظت از خودرو و سرنشینان در هنگام تصادفات بازی میکند و در واقعه نقش مهمی در گرفتن ضربه در تصادفات و ضربات وارد شده به ماشین به عهده دارد . برند تکران با استفاده از ورقهای فولادی در ضخامتهای متفاوت اقدام به تولید دیاق سپر پراید  درسه وزن سبک ((۴/۱۰۰-۴/۵۰۰)) وزن نیمه سبک (۵/۲۰۰-۵/۳۰۰) وزن سنگین (۶/۳۰۰) کرده است که همگی براساس استاندارد خودو میباشد ،و به سفارش مشتری تولید می شود. شما میتوانید جهت اطلاعات بیشتر با مدیریت فروش تماس حاصل فرمایید

دیاق سپر پراید فلزی
مراحل تولید دیاق سپر پراید فلزی

عرضه کننده دیاق سپر پراید فلزی/ پارسا بدنه

فروش و عرضه مستقیم دیاق سپرهای پراید از نوع فلزی در فروشگاه پارسا بدنه با عرضه مستقیم از کارخانه و متناسب با نیاز مشتری به راحتی فراهم شده است . دیاق سپر فلزی پراید تولید شده با برند تکران دارای ویژگی های زیر می باشد:

  • تولید شده از ورق های فولادی و مقاوم در برابر ضربه
  • تولید بر اساس استانداردهای سایپا
  • تولید از مواد درجه یک
  • قیمت مناسب
  • نصب راحت و آسان

دیاق سپرهای فلزی تولید شده با برند تکران جهت مصرف در پراید صباو۱۳۱و خودرو  ۱۳۲ و ۱۴۱  میباشد که نسبت به انواع پلاستیکی مقاوت و استحکام بیشتری در برابر ضربات ناشی از برخورد و تصادفات جاده ای دارد .هرچند دیاق فلزی نسبت به انواع پلاستیکی وزن بیشتری دارند اما قدرت ضربه گیری بالا و ممانعت از انتقال این ضربات به بدنه خودرو و حفظ تعادل ایرودینامیکی خودرو در سرعت های بالا را برعهده دارد .

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
مجتبی عبداللهی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09133315479
شماره تلفن ثابت: ۰۳۱۴۲۷۴۰۶۴۹
whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید
پست الکترونیکی: Mojtaba_abdelahy@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

دیاق سپر صادراتی

بازار خرید دیاق سپر صادراتی

بازار خرید دیاق  سپر صادراتی  در ایران تحت تاثیر تحریمها و قوانین صادراتی با چالشهای …

آراد برندینگ