خانه / دیاق سپر / فروش دیاق سپر پراید | قیمت لوازم خودرو پراید در کشور

فروش دیاق سپر پراید | قیمت لوازم خودرو پراید در کشور

 در حال حاضر با افزایش جمعیت و تقاضای روز افزون خودرو که اغلب به منظور ایجاد رفاه در خانواده ها خریداری می شود مواجه هستیم. این افزایش خرید و به تبع آن گسترش اتومبیل در سطح شهر ها، باعث بالا رفتن تصادفات و تلفات جانی و مالی زیادی شده است.

اما یکی از قطعاتی که رابطه مستقیمی با تلفات ناشی از تصادف دارد، سپر عقب و جلو خودرو است که تا حد زیادی می تواند خسارت ناشی از تصادف را کاهش یا افزایش دهد و همین امر سبب اهمیت زیاد لوازم خودرو به خصوص دیاق سپر شده است.

در خصوص این ابزار کاربردی که یکی از ملزومات سپر در هر خودرویی به شمار می رود می توان بیان داشت به عنوان محافظی برای ماشین عمل می کند که ضربات سنگین را گرفته و در نتیجه از ایجاد فشار زیاد به ماشین جلوگیری می کند در نتیجه موجب کاهش چشم گیر صدمات جدی به خودرو می گردد.

اما در مورد فروش این قطعه مهم و کاربردی که وجود آن برای هر خودرویی ضروری به نظر می رسد، می توان گفت که فروش آن در مراکز عرضه کننده تجهیزات خودرو اتفاق افتاده و در این سیستم فروش دیاق سپر پراید و انواع دیگری از اتومبیل ها که دارای این قطعه می باشند، مورد عرضه به مشتریان مختلف قرار می گیرد.

گفتنی است که قیمت دیاق سپر انواع ماشین ها با توجه به جنس دیاق، برند عرضه کننده، کشور سازنده دارای درجات متغیری برای فروش می باشد.

فروش دیاق سپر پراید | قیمت لوازم خودرو پراید در کشور

لیست قیمت دیاق سپر پراید در سراسر ایران

لیست قیمت دیاق سپر پراید در سراسر ایرانبدون شک یکی از لوازم مهم که تا حد زیادی می تواند ضربه ناشی از تصادفات را بگیرد و به خصوص در تصادفات سبک که به طور کامل می تواند ضربه را تحمل کند سپر خودرو است. در واقع این قسمت خودرو به عنوان سپر بلا ظاهر شده و کارایی های موثری را به هنگام برخورد خودرو با برخی از عوامل خارجی، از خود به نمایش در می آورد.

اما باید عنوان داشت یکی از ابزار جدانشدنی و همیشگی سپر که با آن همراه می باشد، دیاق است که هنگام جاسازی سپر خودرو حین تولید، مورد نصب قرار می گیرد.
شما خریداران عزیز برای این که بتوانید از انواع لیست قیمت فروش دیاق سپر پراید، قیمت پوسته سپر پراید و به طور کلی قیمت روز قطعات پراید آگاه شوید تا بتوانید خرید دقیق تری از دیاق سپر و سایر قطعات مودر نیاز را به عمل آورید، لازم است تا به نمایندگی های فروش مجاز در این عرصه مراجعه کرده تا همه این گزینه ها پیش رویتان گشوده شود:

 • قیمت دیاق عقب پراید ۱۱۱
 • قیمت دیاق سپر عقب پراید ۱۳۲
 • قیمت سپر عقب پراید ۱۵۱
 • سپر عقب پراید ۱۳۱
 • فوم سپر پراید
 • واکس و رنگ سپر پراید ۱۳۲

فروش دیاق سپر پراید به قیمت روز

فروش دیاق سپر پراید به قیمت روزبا تولید انبوه خودرو پراید که در حال حاضر خودروی مورد استفاده بیش از نیمی از مردم ایران می باشد، شرکت سایپا به تولید و عرضه انواع لوازم بدنه پراید از جمله عرضه دیاق سپر پراید نیز مشغول می باشد که شما با مراجعه مستقیم به این شرکت می توانید این محصول را با قیمتی کمتر از دیگر مراکز عرضه کننده تهیه کنید.
در حال حاضر اگر شما هنوز از مدل قدیمی تر این خودرو و ساخت کشور مبدا یعنی کشور کره استفاده می کنید هم می توانید انواع لوازم آن از جمله سپر پراید کره ای خود را از این شرکت ایرانی تهیه و خریداری کنید.

عوامل موثر در قیمت گذاری دیاق سپر پراید

عوامل موثر در قیمت گذاری دیاق سپر پرایدبه طور کلی می توان عوامل موثر در تولید و عرضه در نهایت قیمت دیاق سپر پراید را به دو مورد عوامل داخلی و عوامل خارجی تقسیم کرد که شامل این موارد می شوند:

 • عوامل خارجی که مستقیم در تولید دیاق پراید و قیمت گذاری آن تاثیر می گذارند، یکی نیاز بازار و تقاضای خریداران دیاق پراید است و عامل دیگر آن قیمت محصولات مشابهی است که در بازار موجود هستند.
 • عوامل داخلی که نیز در قیمت گذاری تاثیر دارند یکی قدمت ساخت کالا و عناصر بازاریابی شرکت تولیدکننده است

اما موضوعی که در خصوص عوامل خارجی قابل ذکر می باشد این است که نمی توان در بازار رقابتی، محصول را با اختلاف بیشتری قیمت گذاری کرد، زیرا تقاضا برای دیاق سپر ارزان و مسلماٌ محصولات ارزانتر در بازار همیشه بیشتر است. 

در مورد عوامل داخل نیز می توان گفت که هر چه محصول تولید شده در بین خریداران شناخته شده تر باشد، مسلماٌ می توان آن را به قیمت معقول تر به فروش رساند و نیازی به تخفیفات بی مورد و پایین آوردن سود فروش نیست.

مورد دیگر هزینه های تولید دیاق پراید است. مسلماٌ هر چه کیفیت مواد تولیدی بهتر و بالاتر باشد، هزینه ساخت آن و در نتیجه قیمت فروش آن بیشتر است.

مرکز تهیه دیاق سپر ارزان

مرکز تهیه دیاق سپر ارزاناگر تا به حال برای تعویض سپر عقب پراید یا تعویض سپر جلو پراید به بازار مراجعه کرده باشید، مشاهده خواهید کرد که به این دو شکل جهت فروش در بازار موجود می باشد:

 1. سپر اولیه و خام
 2. سپر آماده و رنگ آمیزی شده

لازم به ذکر است که دیاق سپر که از ملزومات سپر محسوب می شود، غالباٌ در بازار به صورت جداگانه به فروش می رسد. شما می توانید برای خرید دیاق پراید به دو صورت اقدام کنید:

 1. یا می توانید از طریق نمایندگی های مجازی که شرکت سایپا در شهر ها ایجاد کرده است محصول خود را سفارش دهید و در طی چند روز آن را تحویل بگیرید.
 2. و یا این که از طریق فروشگاه های مجاز مختلفی که به فروش لوازم یدکی و فروش دیاق سپر پراید مشغول هستند، مراجعه کنید و جنس درخواستی خود را با کیفیت مطلوب دریافت کنید.

که مسلماٌ توصیه ما برای خرید ارزانتر و هم چنین رضایت بخش تر، ارتباط برقرار کردن مستقیم با شرکت سازنده از طریق راه های ارتباطی که شرکت در اختیار خریداران گذاشته است و خرید بی واسطه و در نتیجه ارزانتر دیاق سپر پراید است.

تولید کنندگان برتر دیاق سپر پراید

تولید کنندگان برتر دیاق سپر پرایددیاق سپر پراید توسط تعداد بسیاری از شرکت های سازنده قطعات و لوازم چانبی خودرو در جریان تولید و ساخت قرار گرفته و در نتیجه مورد ارائه به بازار فروش قرار گرفته است. اما باید گفت در این میان، برخی از شرکت ها با ارتقای تولیدات خود چه در زمینه قطعه ای مانند دیاق و چه قطعات مهم دیگر، بسیار خوش درخشیده و به عنوان تولید کنندگان برتر شناخته شده اند.

در این قسمت قصد داریم تا به ذکر نام تعدادی از شرکت های تولید کننده دیاق سپر پراید که محصولات بسیار با کیفیتی را به بازار مصرف عرضه داشته اند، بپردازیم:

 • شرکت سازه برتر آدران است
 • شرکت  ارمغان فایبرگلاس
 • شرکت نامیران
 • شرکت آبکاری فانتا کروم البرز
 • لوازم یدکی جک(یدک کالا)

راهنمای خرید دیاق سپر پراید

راهنمای خرید دیاق سپر پرایدبرای خرید سپر خودرو ایرانی دیگر نیازی به اضافه کاری نیست و تولیدکنندگان، دیاق سپر پراید را رنگ شده و آماده وارد بازار می کنند و به دست مصرف کننده می رسانند و شما فقط اجرت تعویض سپر پراید را پرداخت خواهید کرد.
اما برای خرید یک دیاق سپر پراید باید به به یک سری نکات توجه کافی داشت که در زیر به برخی از آن ها اشاره کرده ایم:

 1. در ساخت آن از طراحی آیرودینامیک استفاده شده باشد.
 2. زیبا باشد.
 3. در هنگام برخورد ضربه، قدرت جذب ضربه و در نتیجه مقاومت خوبی را به همراه داشته باشد.
 4. به افراد پیاده در صورت برخورد آسیب کمتری را وارد سازد.
 5. دارای وزن سبکی باشد.

خوشبختانه در حال حاضر با پیشرفت در علم پلاستیک، دیاق سپر را از موادی می سازند که پس از اتمام دوره مصرف و دور انداختن آن، کمترین آسیب را به محیط زیست وارد می کند و همچنین پس از تحمل ضربه و خش افتادن بر روی سطح آن، به راحتی می توان این عیب ها را برطرف کرد.

فروشنده برتر مدل های مختلف دیاق سپر پراید در کشور

فروشنده برتر مدل های مختلف دیاق سپر پراید در کشور در حال حاضر شرکت هایی در ایران وجود دارند که با آخرین تکنولوژی روز دنیا اقدام به ساخت دیاق سپر پراید به طور انبوه برای شرکت سازنده پراید نموده و نیز این قطعه را به صورت جزیی به فروشگاه های عرضه لوازم یدکی پراید می پردازند.
در نتیجه این امر می توان فروشگاه های بسیاری را در سراسر کشور مشاهده کرذ که به صورت حضوری و غیر حضوری به فروش دیاق سپر پراید می پردازند.

اما از جمله شرکت هایی که جنس اصل و مرغوب را با قیمت مناسب روانه فروشگاه ها می سازند و به تبع آن فروشندگان می توانند قطعات مطمئنی را در اختیار مشتریان قرار دهند،  شامل این گزینه ها می شوند:

 • شرکت آریا پلاست قطعه
 • شرکت مهر کام پارس یا شرکت مهرخواه
 • شرکت کروز

قابل ذکر است که هر یک از این شرکت ها سابقه بسیار خوبی در تامین و توزیع انواع دیاق سپر برای خودرو های مختلف از جمله دیاق سپر پراید هاچ بک یا پراید ۱۳۱ و انواع دیگر را دارا می باشند. مسلماٌ چون خودروی مورد نظر ما پراید و تولید داخلی است، پس می توان با اطمینان بیشتری از اصل بودن قطعات آن از جمله دیاق سپر پراید به خرید آن بپردازیم.

خرید دیاق سپر پراید به قیمت درب کارخانه

خرید دیاق سپر پراید به قیمت درب کارخانهگاه خریداران ترجیح می دهند که خرید دیاق سپر پراید خود را به قیمت درب کارخانه به انجام برسانند.
معمولاٌ خریدارانی که قصد انجام این کار را می کنند، همان مشتریانی هستند که قصد دارند به خرید و فروش دیاق سپر پراید بپردازند و یا دارای فروشگاه هستند. در نتیجه به خرید عمده دیاق سپر از طریق کارخانجات تولیدی روی می آورند.
لذا به منظر محقق نمودن این امر، برخی نمایندگان فروش که با شرکت سایپا قرارداد دارند، این امر را برای مشتریان و یا متقاضیان محقق می سازند که در آخر شاهد بروز این نتایج خواهیم بود:

 • خریداران می توانند دیاق سپر پراید اصل شرکتی و با کیفیت را تهیه نمایند.
 • در نهایت نیز این قطعه با نازل ترین قیمت و مناسب تر از قیمت بازار دریافت کنند.

عرضه بدون واسطه دیاق سپر پراید در کشور

عرضه بدون واسطه دیاق سپر پراید در کشوردر چند سال اخیر اتفاق بسیار خوبی در حیطه خرید و فروش بسیاری از محصولات از جمله دیاق سپر اتفاق افتاده است. با گسترش اینترنت و فضای مجازی در بین مردم، بسیاری از سایت ها راه اندازی شده اند که خود چیزی را خرید و فروش نمی کنند، بلکه راه ارتباطی بین خریدار و فروشنده هستند. به این صورت که:

 • شما دیاق سپر پراید یا هر قطعه دیگری که به دنبال آن هستید را در این سایت ها جستجو می کنید.
 • و آن ها شما را مستقیم و بدون واسطه به تولید کننده این قطعه متصل می کنند.
 • و در نتیجه به آسانی می توانید اقدامات لازم برای خرید را تحقق ببخشید.

بالطبع در خرید اینترنتی شما باید بیشتر مراقب باشید زیرا دست کلاه برداران بسیار باز است و شما دسترسی به آن ها را ندارید. این سایت ها فقط اجناس را معرفی می کنند و مسئولیتی را در قبال خرید شما ندارند و معمولاٌ هزینه ای را هم بابت خدمات خود از شما نمی گیرند.

اما با این وجود در صورتی که بتوانید از سایت هایی خرید کنید که به تایید شرکت سایپا رسیده باشد به راحتی و با کمترین هزینه میتوانید نیاز خودروی خود را تامین کنید که برای شما بسیار با صرفه تر از خرید حضوری از فروشگاه ها نیز است.

کارایی دیاق سپر چیست ؟

کارایی دیاق سپر چیست ؟اگر برای شما سوال پیش آمده است که دیاق چیست یا دیاق پراید چیست و کارایی دیاق سپر در چه مواردی است باید گفت به طور کلی در خودرو برای گرفتن ضربه در تصادفات سبک و سنگین از سپر استفاده می شود، اما برای ثابت نگه داشتن این سپر و مقاومت بیشتر نیاز به قطعه دیگری است که دیاق سپر نامیده می شود.
پس می توان در ارتباط با دیاق اینطور توضیح داد:

 • دیاق سپر نوعی محکم کننده و تنظیم کننده سپر در خودرو های مختلف است.
 • معمولا جنس این قطعه را از پلاستیک یا فلز می سازند که شکل آن به صورت اشکال L و S است.
 • لرزش قطعات را کاهش می دهد.
 • و در زیر سپر های جلو و عقب قرار می گیرد.
 • هم چنین برای گرفتن فاصله از گلگیر ها نیز دیاق را به همراه مقداری اسفنج استفاده می کنند.

اما این قطعه مزایای دیگری نیز دارد که به چند مورد از آن اشاره می کنیم:

 • در هنگام بروز تصادف و وارد شدن ضربه باعث جلوگیری از ارتعاش و تکان سپر می شود
 • حالت ژيومتریک سپر جلو و عقب خودرو را ثابت نگه می دارد.
 • شدت ضربه را کاهش می دهد.
 • تقویت کننده سپر خودرو به شمار می رود.

خریداران دیاق سپر پراید

خریداران دیاق سپر پرایدفروش دیاق سپر پراید به سه روش انجام می گیرد که خریداران می توانند از هر کدام از آن ها با توجه به شرایط و امکانات خود، محصول را خریداری کنند. مانند:

 1. شرکت های تولیدکننده، این قطعه را گاه به شکل حضوری به فروش می رسانند که بالطبع برای خریداران شهر های مختلف با توجه به هزینه مسافت مقرون به صرفه نیست.
 2. اما خریداران می توانند این قطعه را به شکل تلفنی از طریق شماره هایی که این شرکت ها در اختیار خریداران قرار داده اند نیز خریداری کنند. 
 3. تولیدکننده ها اغلب سایت هایی را نیز برای فروش این قطعه در اختیار دارند که شما می توانید به این سایت ها وارد شده و پس از جستجوی دیاق سپر خودروی موردنظر خود آن را خریداری کنید.

گفتنی است که در سایت های فروش تمام مشخصات محصول مورد نظر مانند جنس آن یا قیمت دیاق سپر یا قیمت پوسته سپر عقب پراید و جلو یا هر قطعه دیگری با تمام جزییات در کنار عکس آن قابل مشاهده است و به این صورت می توانید یک خرید شاید بهتر از روش تلفنی داشه باشید.

برترین برند دیاق سپر پراید در بازار

برترین برند دیاق سپر پراید در بازاریکی ازشرکت هایی که در حال حاضر توانسته است به عرضه قطعات رایج پراید بپردازد و در خارج از مرز های ایران خود را به عنوان یک برند بین المللی در خاورمیانه معرفی کند، شرکت سهند کاوش است که در حال حاضر انواع دیاق سپر را تولید و به فروش انبوه می رساند. هم چنین در کنار این مجموعه تولیدی، شرکت های ایران خودرو و سایپا و همچنین مجموعه سازان تبریز نیز در حال حاضر به تولید دیاق سپر می پردازند که توانسته اند در تولید محصولات خود گواهینامه بین المللی را نیز کسب کنند و عنوان بهترین برند های عرضه کننده را از آن خود سازند.

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
مجتبی عبداللهی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09133315479
شماره تلفن ثابت: ۰۳۱۴۲۷۴۰۶۴۹
whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید
پست الکترونیکی: Mojtaba_abdelahy@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

دیاق سپر صادراتی

بازار خرید دیاق سپر صادراتی

بازار خرید دیاق  سپر صادراتی  در ایران تحت تاثیر تحریمها و قوانین صادراتی با چالشهای …

دیدگاهتان را بنویسید

آراد برندینگ