خانه / دیاق سپر / خرید عمده دیاق سپر عقب پراید

خرید عمده دیاق سپر عقب پراید

خرید عمده دیاق سپر عقب پراید با برند تکران در فروشگاه پارسا بدنه متناسب با نیاز مشتریان فراهم شده است . فروشگاه پارسا بدنه این محصول را به صورت دیاق آهنی در سه وزن به درخواست مشتری ارائه می دهد خریداران عمده دیاق سپرعقب پراید و انواع دیاق پراید می توانند این کالا را در تعداد بالا و به صورت عمده با قیمت درب کارخانه از ما خرید نمایند. جهت اطلاعات بیشتر با نمایندگی فروش ما در فروشگاه پراسا بدنه  تماس حاصل فرمایید. یا جهت تکمیل اطلاعات بیشتر به مقاله های ارائه شد در همین زمینه مراجعه نمایید.

دیاق سپر عقب پراید

 

تعریف مختصر دیاق سپر عقب پراید

دیاق سپر عقب پراید در قسمت عقب پراید و زیر سپر نصب میشود این دیاق دارای زبانه های بلندی است که از یک سو به سپر وصل میشود و دو سوراخ در دو طرف دیگر برای اتصال به شاسی طراحی شده است . دیاق سپر عقب در واقعه نوعی ضربه گیر برای برخوردهای ناشی از تصادفات جاده ای است که مانع از انتقال انرژی به بدنه و مسافران می شود.
این دیاق در مدلهای آهنی و پلیمری ساخته و رنگ می شود تا مانع از زنگ زده دیاق در شرایط آب و هوایی مختلف شود و معمولابه رنگ سیاه به بازار عرضه می شود در واقعه مدلهای آهنی آن نسبت به مدلهای پلیمر پلاستیکی آن قیمت بالاتر دارد ولی به علت مقاوت و استحکام بالا در ضربات وارد به خودرو  خرید  بالاتری را در بازار لوازم بدنه  به خود اختصاص داده است.

دیاق عقب در مدلهای پراید صبا، ۱۳۱،۱۴۱ مشابه می باشند. وزنهای دیاق عقب پراید از ۶کیلو تا ۸ گیلوگرم است و تفاوت وزن آن در ورق فولادی است که در کارخانه مورد استفاده قرار می گیرد. متناسب ترین دیاق در واقعه سنگین ترین آنها نیست، چرا که دیاق سنگین، وزن اضافه ای را به خودرو تحمیل کرده وتعادل ایرودینامیکی ماشین را برهم میزند.

دیاق سپر عقب پراید

فروش مستقیم دیاق سپر عقب پراید

فروش مستقیم دیاق سپر عقب پراید در نمایندگیهای مربوط به کارخانه و در مراکز اصلی فروش این برندها در تهران انجام می شود. اغلب نمایندگی های سایپا در مرکز استان و شهرستانها این محصولات را تحت عنوان دیاق شرکتی به بازار ارائه می دهند. ولی برندهای دیگر تولیدی توسط کارگاهها و کارخانه های قطعه ساز، این محصول را با استانداردهای متناسب با شرکت سایپا، تولید و به نمایندگان خود در تهران و شهرستانها با قیمت مناسب کارخانه عرضه می کنند. فروشگاه پارسا بدنه برند تکران را با قیمت مناسب به طور مستقیم از کارخانه تهیه و به طور عمده بفروش میرساند جهت اطلاع از قیمت ها با نمایندگی فروش ما تماس حاصل فرمایید.

 

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
مجتبی عبداللهی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09133315479
شماره تلفن ثابت: ۰۳۱۴۲۷۴۰۶۴۹
whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید
پست الکترونیکی: Mojtaba_abdelahy@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

دیاق سپر صادراتی

بازار خرید دیاق سپر صادراتی

بازار خرید دیاق  سپر صادراتی  در ایران تحت تاثیر تحریمها و قوانین صادراتی با چالشهای …

آراد برندینگ