خانه / ضربه گیر سپر / خرید ضربه گیر درب و سپر خودرو | مزایای استفاده از ضربه گیر برای خودرو

خرید ضربه گیر درب و سپر خودرو | مزایای استفاده از ضربه گیر برای خودرو

ضربه گیر ها انواع مختلفی دارند که بسته به نوع محلی که قرار است از آن استفاده شود،  فرق می کنند. ما به صورت کلی دو نوع ضربه گیر برای ماشین ها داریم: اولین نوع این قطعه ها ضربه گیری است که کارخانه به صورت پیش فرض روی هر ماشین مخصوص به آن ماشین تعبیه کرده که همه ی ماشین ها آن را دارا هستند. قطعا دو خودرو که از لحاظ قیمت در فاصله ی زیادی نسبت به یکدیگر هستند باید در ظاهر هم تفاوت هایی داشته باشند و به طوری که معمولا ظاهر ماشین گران قیمت تر، از اهمیت بیشتری برخورد دار است.  از این رو در ماشین های گران قیمت این ضربه گیر در درون ماشین قرار گرفته تا زیبایی ماشین را کم نکند پس در زمانی که تصادفی رخ دهد حتی تصادفی کوچک، قطعا به ظاهر ماشین اسیب می رساند از این رو نوع دوم ضربه گیر را درست کردند که میت وان ان را از مغازه های مختلف خریداری کرد. 

به دلیل تنوع در تولید انواع ضربه گیر، کارخانجات تولید ماشین برروی ماشین ها ضربه گیر، نصب نمی کنند و خرید ضربه گیر درب و سپر خودرو را به عهده ی خود افراد گذاشته اند.خرید ضربه گیر درب و سپر خودرو | مزایای استفاده از ضربه گیر برای خودرو

فروشندگان ضربه گیر درب و سپر خودرو در کشور

فروشندگان ضربه گیر درب و سپر خودرو در کشوربیشتر فروشگاه هایی که لوازم خودرو می فروشند دارای این نوع ضربه گیر ها هستند. البته این نکته مهم است که شما می خواهید برای کدام قسمت ماشینتان ضربه گیر بگیرید. انواع ضربه گیر از نظر محل نصب عبارت اند از: ضربه گیر کمک فنر ، محافظ لبه درب خودرو ،ضربه گیر سپر ماشین، ضربه گیر درب خودرو و … لازم به ذکر است که ضربه گیر درب خودرو نیز انواع مختلفی دارد که هر کدام نیز مقاومت و استحکام متفاوتی دارند که عبارتند از ضربه گیر درب خودرو ابری، محافظ لبه در خودرو، ضربه گیر اسفنجی درب خودرو، نوار ضربه گیر درب خودرو و ضربه گیر فابریک درب خودرو.

لازم به ذکر است که برای بعضی ماشین های مختلف مثل پراید ضربه گیر اصلشان به صورت جداگانه به فروش می رسد یعنی شما می توانید ضربه گیر پراید را ازادانه از فروشندگان ضربه گیر سپر خودرو در کشور خریداری کنید.

باید بدانید که این ضربه گیر ها را نمی توانید از مغازه های عادی تهیه کنید.

مزیت های ضربه گیر درب و سپر خودرو چیست ؟

مزیت های ضربه گیر درب و سپر خودرو چیست ؟شاید برایتان سوال باشد که مزیت های ضربه گیر های درب و سپر ماشین چیست ؟ضربه گیر های اصلی ماشین که از کارخانه روی ماشین هستند (انتیک ) این قابلیت را دارند که از ماشین و افراد درون ان در مواقع عادی محافظت کند ولی برای ماشین های گران قیمت این ضربه گیر ها اگر استفاده شوند و صدمه ای به آن وارد شود به بدنه و زیبایی ماشین صدمه می رسد حتی در شرایط خیلی عادی نیز به زیبایی اسیب می رساند به همین خاطر به این ماشین ها یک ضربه گیر دیگر وصل می کنند. لازم به ذکر است که باید حتما محل نصب ضربه گیر درب خودرو و روش نصب ضربه گیر درب خودرو را بلد باشید اگر خودتان می خواهید به ماشینتان ضربه گیر وصل کنید و یا اگر بلد نیستید بهتر است که به یک تعمیرکار و یا کاردان حرفه ای بسپارید تا برایتان ان ها را نصب کند تا از استحکام ان در شرایط خاص اعتماد و اطمینان داشته باشید. شما می توانید با توجه به آموزش های سایت های مختلف که در این زمینه فعالیت دارند نحوه نصب ضربه گیر درب خودرو را یاد گرفته و خودتان به تنهایی این کار را انجام دهید.

کارخانجات تولید ضربه گیر درب و سپر خودرو

کارخانجات تولید ضربه گیر درب و سپر خودرودر کارخانجات تولید ضربه گیر درب و سپرهای ماشین  نمونه های مختلفی از قطعات نظیر ضربه گیر ها تولید می شود.  فعالیت های جاری این شرکت ها اعم از تولید، رنگ امیزی، مجموعه سازی قطعات کامپوزیتی، پلیمری و فلزی خودرو  می باشد.

صادرات ضربه گیر درب و سپر ماشین

صادرات ضربه گیر درب و سپر ماشینشرکت های صادر کننده قطعات خودرو به کشورهای خارجی برای بهبود کار خود و همچنین افزایش صادرات ضربه گیر های درب و سپر ماشین و رضایت مشتریان خارجی خود باید دارای دو بخش و واحد قوی در کارخانه ی خود باشند: 

  1. دپارتمان فنی و مهندسی(R&D):  رصد به موقع نوآوری ها و تغییرات روز دنیا در صنعت خودرو سازی و بومی سازی ان  امکان پذیر نیست مگر در سایه توسعه و تحقیق تیم مهندسی قوی این شرکت ها که از ۱۰ گروه و گرایش تشکیل شده اند: مکانیک، برق، الکترونیک ، ابزار دقیق، شیمی کامپیوتر، تعمیرات و نگهداری و طرح ریزی محصول هماهنگ با سایر واحد ها برای رسیدن به هدفی مشترک ست و آن هم بالا بردن کیفیت قطعات به منظور رقابت در بازارهای جهانی روز دنیاست. در جهت به کار گیری دانش های نوین، این واحد تکنولوژی های روز دنیا به خصوص صنعت خودرو سازی را دنبال و به مدد تجهیزات و نرم افزار های مطرح می توانند محصولات خود را ارتقا کیفی داده و علاوه بر بومی سازی و رفع نیاز داخل، چشم به بازار های پر رونق خارجی هم داشته باشد.
  2. واحد لوجستیک : تعهد به تحویل به موقع محصولات وظیفه ی این واحد ست. این واحد میتواند با به کارگیری علم روز دنیا و همچنین تخصص کارشناسان ایرانی خود در حوزه ی مدیریت زنجیره نیاز های شرکت را برطرف و رضایت مشتری ها و تقاضا و افزایش تولید را در پی ان ایجاد و صادرات و ارز اوری بیشتری را عاید سازد.

از جمله کشور های متقاضی خرید این محصولات از ایران که توسط شرکت های معتبر و قدرتمند ایرانی تولید شده ست  می توانیم به فرانسه ، آلمان ، ایتالیا ، ترکیه ، عراق و … اشاره کنیم . 

شیک ترین مدل های ضربه گیر و سپر ماشین

شیک ترین مدل های ضربه گیر و سپر ماشین همه ی ما ظاهر خودرویی که داریم برایمان اهمیت زیادی داشته و تمامی تلاش خود را می کنیم تا ظاهر زیبای خودروی خود را حفظ کرده و از اسیب رسیدن به آن جلوگیری کنیم. صدمه رسیدن به بدنه ی خودرو علاوه بر اینکه از زیبایی خودروی ما می کاهد بر روی عمر دستگاه و عملکرد آن نیز تاثیر گذاشته و همین امر باعث افت قیمت این وسیله می شود. درب خودرو ها بیشتر از سایر قسمت های خودرو در دعرض صدمه دیدن هستند، به عنوان نمونه در هنگام باز کردن درب خودرو توسط شما، احتمال و امکان برخورد لبه درب وسیله ی شما به دیوار، خودروهای اطراف شما ، گاهی اوقات لبه ی جدول و موانع و موارد دیگر وجود دارد. این مورد زمانی اهمیت زیادی دارد که شما در محلی زندگی می کنید که دارای پارکینگی با فضای نسبتا کوچکتری ست . مطمئنا در هنگام سوار شدن و خارج شدن از خودرو باید حتما به فکر ایمنی و جلوگیری از رسیدن اسیب به درب خودروی خود باشید چرا که احتمال اسیب ، خط ، خش و ریختن رنگ ان بسیار زیاد ست. 

به همین منظور تولیدکنندگان زیادی در سرتاسر دنیا می کوشند تا با تولید ضربه گیر های درب خودرو و نصب ضربه گیر درب خودرو از صدمات ناگهانی ناشی از آن به آسانی و صرف هزینه ی کمتری جلوگیری کنند. این ضربه گیر ها دارای انواع متفاوتی ست از ضربه گیرهای فابریک خودرو ( ضربه گیر های ابری ) گرفته تا ضربه گیر های اسپورت و ضربه گیر های طرح دار در رنگ ها و اقسام مختلف و متنوع . نوع اسپورت این ضربه گیر های  درب خودرو علاوه بر مطالبی که در بالا گفته شده است زیبایی خاصی را در کنار امنیت بدنه به خودروی شما می بخشد. این ضربه گیر ها ضد آب بوده و به راحتی می توانید بر روی خودرو خود آنها را نصب کرده و استفاده نمایید. حتی برای کندن ضربه گیر درب خودرو نیز خودتان می توانید با روش های اصولی اقدام کنید ولی توصیه ی ما به شما این است که هم در نصب و هم در جدا سازی این ضربه گیر ها حتما از افراد کار بلد یاری بگیرید تا به مشکلی در نصب و یا جدا سازی ضربه گیر ها مواجه نشوید.

در بازار روز هم اکنون شرکت های مختلف ایرانی و خارجی انواع بی شماری از ضربه گیرها را در شکل ها و طرح های متفاوت و در جنس های مختلفی تولید و روانه ی بازار کرده اند. برای انتخاب از بین این ضربه گیرها شما میتوانید با توجه به نیاز و سلیقه ی خودتان اجناس شرکت های مختلف را مقایسه  و بر اساس علاقه ی خود، شیک ترین مدل های ضربه گیر و سپر ماشین را سفارش دهید. 

پرفروش ترین مدل های ضربه گیر و سپر خودرو در کشور

پرفروش ترین مدل های ضربه گیر و سپر خودرو در کشوربازار ضربه گیر و سپر خودرو در ایران بسیار رونق داشته و همیشه مشتری خود را جذب کرده است . هم اکنون انواع و اقسام مختلفی از جنس های متفاوت گرفته تا تفاوت در شکل ظاهری و نوع آن در بازار یافت می شود که تولید همگی آنها تنها برای پاسخ به نیاز و علاقه ی مشتری بوده و در نهایت رضایت او را از این محصولات به دنبال داشته باشد. برخی از ضربه گیر های درب خودرو و سپر ها بازار خوبی داشته و به تعداد زیاد در طول روز مورد معامله قرار می گیرند که از جمله ی پر فروش ترین مدل های ضربه گیر و سپر خودرو در کشور می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

  • ریش سپر تیبا 
  • زه سپر سمند 
  • زیر سپر جلو سمند
  • ضربه گیر سپر برلیانس 
  • ضربه گیر سپر جلو سمند 
  • ضربه گیر درب دنا 
  • ضربه گیر درب خودرو رنو 
  • و ….

شما میتوانید برای سفارش خرید ضربه گیر درب و سپر ماشین به فروشگاه های معتبر در سطح کشور مراجعه و یا از طریق سایت های خرید اقدام نمایید تا محصول را درب منزل خود تحویل بگیرید.

برند های معروف تولید کننده ضربه گیر و سپر خودرو

برند های معروف تولید کننده ضربه گیر و سپر خودروبرندهای بسیار زیادی در صنعت ضربه گیر، سپر و جلوبندی انواع خودرو مشغول به فعالیت و تولید هستند. 

برند های معروف تولید کننده ضربه گیر و سپر خودرو با استفاده از بهترین ماشین آلات و تکنیکی ترین روش های روز در دنیا توانسته اند محصولات متنوع و با کیفیتی را تولید و روانه بازار جهانی کنند.

راهنمای خرید ضربه گیر و سپر با کیفیت خودرو

راهنمای خرید ضربه گیر و سپر با کیفیت خودروبرای خرید ضربه گیر و سپر ماشین حتما باید مواردی را مد نظر داشته باشید و در انتخاب خود دخالت دهید. ما برای راهنمای خرید ضربه گیر و سپر با کیفیت خودرو به شما، توجه به موارد زیر را توصیه می کنیم:

یکی از این موارد جنس و برند سازنده ی این محصولات است. امروزه با توجه به تکثیر بی رویه ی کالاهای بی کیفیت چینی در بازار جهان دغدغه ی هر خریداری اصل بودن کالای مورد نظر خود و بالا بودن کیفیت آن است. پس پیشنهاد ما درباره ی خرید ضربه گیر درب و سپر خودرو در درجه ی اول توجه به کیفیت و برند محصول است . پس از تایید کیفیت آن می توانید با توجه به سلیقه ی خودتان رنگ و شکل آن را انتخاب و محصول را سفارش دهید. اگر از جنس این محصولات اطلاع چندانی ندارید از افرادی که در این کار با تجربه هستند و اطلاعاتی دارند هم میتوانید کمک بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

عرضه بدون واسطه ضربه گیر و سپر ماشین در کشور

عرضه بدون واسطه ضربه گیر و سپر ماشین در کشوربا توجه به افزایش واسطه گری و دلالی در بازار ، نه تنها در مورد ضربه گیر ها، بلکه اکثر کالاهای موجود با قیمت تمام شده ی بیشتری نسبت به قیمت تمام شده ی آن هنگام تولید و فروش کارخانه ها به فروش می رسند. این واسطه گیری ها تنها برای دلال های بازار سود آور بوده و جیب آنها را سرشار می کند که لطمه ی بزرگی،هم به کارخانه  و هم به مشتری می رساند. تنها راه حل، حذف واسطه ها و عرضه بدون واسطه ضربه گیر و سپر ماشین در کشور می باشد. توصیه ما به شما نه تنها برای اطمینان از قیمت بلکه برای تایید کیفیت آنها، خرید از فروشگاه ها و سایت های معتبر در کشور می باشد. 

توزیع کنندگان ضربه گیر و سپر خودرو در کشور

توزیع کنندگان ضربه گیر و سپر خودرو در کشورتوزیع کنندگان ضربه گیر و سپر خودرو در کشور،  فروشگاه های متعدد و معتبر موجود در سطح شهرها می باشند که شما  می توانید کالاهای خود را به صورت حضوری از این مکان ها انجام دهید. حتی می توانید از طریق سایت های فروش کالا به صورت آنلاین نیز محصول خود را سفارش دهید.

بازار فروش ضربه گیر و سپر ماشین

بازار فروش ضربه گیر و سپر ماشینبازار فروش ضرب گیر و سپر ماشین روز به روز درحال رونق ست به خصوص با شرایط کنونی جامعه و بالا رفتن بی سابقه و ناگهانی قیمت خودرو در کشور دارندگان خودرو های شخصی بیش از پیش از سرمایه ی خود نگهداری و در جهت جلوگیری از اسیب های احتمالی هزینه می کنند تا در اخر متحمل هزینه های هنگفتی نشوند. لذا بازاری خوب و فرصتی مناسب برای کسب و کار و سرمایه گذاری ست.

خرید جذاب ترین رنگ های ضربه گیر و سپر خودرو

خرید جذاب ترین رنگ های ضربه گیر و سپر خودرو ضربه گیر های بدنه ی خودرو باید بیشتر از زیبایی،  کارکرد ایمنی مناسبی داشته. هر چند نمی توان از جنبه ی زیبایی آن چشم پوشی کرد.  چرا که خرید جذاب ترین رنگ های ضربه گیر و سپر خودرو می تواند تاثیر بسیار زیادی در زیباتر شدن ظاهر خودرو شما داشته باشد.

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
مجتبی عبداللهی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09133315479
شماره تلفن ثابت: ۰۳۱۴۲۷۴۰۶۴۹
whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید
پست الکترونیکی: Mojtaba_abdelahy@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

دیاق سپر صادراتی

بازار خرید دیاق سپر صادراتی

بازار خرید دیاق  سپر صادراتی  در ایران تحت تاثیر تحریمها و قوانین صادراتی با چالشهای …

دیدگاهتان را بنویسید

آراد برندینگ