خانه / ضربه گیر سپر / بازار فروش ضربه گیر سپر | بزرگ ترین بازار قطعات خودرو در کشور

بازار فروش ضربه گیر سپر | بزرگ ترین بازار قطعات خودرو در کشور

بازار فروش ضربه گیر سپر، در هر شهری وجود دارد. از بزرگ ترین بازار قطعات خودرو در کشور، می توانید ضربه گیرها را در کیفیت ها و طرح های مختلفی خریداری کنید. از جانب دیگر، شرکت های گوناگون سازنده خودرو، ضربه گیرها را به عنوان لوازم جانبی به بازار عرضه می نمایند. خودروی شما هر مدلی که دارد، به نمایندگی آن مراجعه کرده و بهترین نوع ضربه گیر را خریداری نمایید. ضربه گیرها فواید زیادی دارند که در هر خودرویی وجودشان ضروری می باشد. در بازار نوع خارجی این محصول هم یافت می شود. 

بازار فروش ضربه گیر سپر | بزرگ ترین بازار قطعات خودرو در کشور

مرکز اصلی فروش قطعات خودرو در سراسر کشور

مرکز اصلی فروش قطعات خودرو در سراسر کشوردر مرکز اصلی فروش قطعات خودرو در سراسر کشور می شود انواع لوازم یدکی ماشین را خریداری کرد. این مراکز انواع گوناگون برندها را به فروش می رسانند کسانی که نیاز به هر گونه قطعه خودرو دارند، برای تهیه آن، به مراکز معتبر مراجعه می کنند. از چنین مراکزی می توان ریش سپر تیبا، زه سپر سمند، زیر سپر جلو سمند و غیره را تهیه کرد. 

در هر شهری که ساکن می باشید، به راحتی می توانید بازارهایی را پیدا نمایید که انواع قطعات خودرو را عرضه می نمایند. تنوع در چنین بازارهایی زیاد است و شما قادر خواهید بود که از لوازم یدکی داخلی و خارجی، خرید خود را انجام دهید. در هر صورت در بازارهایی از این دست، خرید ارزان قیمت هر گونه لوازمی مقدور می باشد. 

ولی یکی از مراکزی که همواره در دسترس است و انواع قطعات خودروی خارجی و داخلی را به فروش می گذارد، وبسایت های گوناگون اینترنتی می باشد. از این سایت ها نه تنها به راحتی می توان خرید را انجام داد، بلکه برای مان مقدور است تا بهترین و با کیفیت ترین نوع قطعه خودرو را با نرخ های بسیار پایین خریداری کنیم. 

از فروشگاه های آنلاین خرید هرگونه ضربه گیر سپر جول ۲۰۶، ضربه گیر سپر دنا، ماشین هر گونه خودرو، آینه بغل، چراغ های راهنما و غیره امکان پذیر می باشد. 

تفاوت انواع ضربه گیر های سپر خودرو

تفاوت انواع ضربه گیر های سپر خودرو

ضربه گیر سپر خودرو همان گونه که دارای انواع مختلفی می باشد، تفاوت هایی نیز با یک دیگر دارند. هر کدام از ماشین ها طوری طراحی شده اند که ظربه گیرهای شان از اصابت هر ضربه به بدنه ماشین، پیش گیری کند. در همین حال، شرکت های تولیدی و مونتاژ کننده خودرو هم ضرب گیرهای سپر را متفاوت از هم دیگر می سازند. 

ضربه گیر ها از این لحاظ با یک دیگر فرق می کنند: 

 1. مدل ماشین 
 2. طراحی خودرو 
 3. جنس ضربه گیر 
 4. مقاومت ضربه گیر در برابر فشارهای وارده 
 5. و سایر موارد 

ضربه گیرها را شرکت های تولید کننده خودرو برای این می سازند که از آسیب رسیدن جدی به بدنه اتومبیل پیش گیری نماید. این وسایل سبب سالم ماندن خودرو هنگام تصادف های جدی می شود.

لیست قیمت ضربه گیر سپر خودرو

لیست قیمت ضربه گیر سپر خودرولیست قیمت ضربه گیر سپر خودرو را می شود به شیوه های مختلفی تهیه کرد. در این خصوص می توانید به بازار بزرگ و یا مراکزی سر بزنید که انواع قطعات خودرو را در هر مدل و برندی عرضه می دارند. چنین بازارهایی در سراسر ایران وجود دارند و شما حتی در کوچک ترین شهرها نیز می توانید، این بازارها را پیدا نمایید و قیمت ها را به دست آورید. 

قیمت های ضربه گیر سپر خودرو متفاوت می باشد که به مسائل مختلفی مانند کیفیت جنس ضربه گیر، نوع خودرو و شرکت سازنده ربط دارد. البته اگر خودروی شما خارجی باشد، با نرخ های بالاتری باید ضربه گیرها را تهیه کنید. بهرحال لوازم یدکی این گونه از خودروها کم یاب تر است و در همین حال به علت نوسانات ارزی، گران در می آید. 

همچنین مسئله دیگری که در قیمت گذاری های ضربه گیر سپر خودرو تأثیر مستقیمی دارد، این است شما چگونه می خواهید خرید را انجام دهید. اگر به صورت عمده محصول را تهیه کنید، قیمت پایین تر از تکی و جزئی می باشد. با همه این ها برای به دست آوردن قیمت ها بهتر است که به فروشگاه های متعددی مراجعه نمایید. 

از جانب دیگر به این نکته باید اشاره کرد که قیمت ضربه گیر سپر تیبا با قیمت ضربه گیر سپر سمند فرق دارد که ربطش به نوعیت و مدل ماشین می باشد. 

برند های معروف تولید کننده ضربه گیر سپر خودرو

برند های معروف تولید کننده ضربه گیر سپر خودروبرند های معروف تولید کننده ضربه گیر سپر خودرو، محصول را در کیفیت های مختلفی تولید می کنند به بازار عرضه می دارند. این برندها سعی می کنند تا با مواد اولیه مرغوب، کالایی را تولید نمایند که رضایت خاطر مشتری را به دست آورده و به نوعی فروش بیشتری هم محصولشان داشته باشد. 

در بازار شمار برندهایی که ضربه گیر سپر ماشین را به عرضه می کنند، زیاد است. بیشتر برندهای نام آشنا، سازندگان خودرو می باشند که در مدل های متفاوتی ماشین ها را تولید کرده و لوازم یدکی شان را هم روانه بازار نموده اند. از طریق نمایندگی های رسمی برندها مطرح می توان ضربه گیرهای سپر خودرو را با کیفیت عالی تهیه کرد. 

مزایای استفاده از ضربه گیر سپر

مزایای استفاده از ضربه گیر سپرمزایای استفاده از ضربه گیر سپر، متفاوت است. این نوع از وسیله به نوعی تقویت کننده سپر به شمار می رود. ضربه گیرها، هر گونه ضربه ای را دفع می کنند و نمی گذارند تا به خودرو آسیب جدی وارد شود. اصولاً شرکت های گوناگون سعی می نمایند تا با استفاده از اجناس با کیفیت، بهترین ضربه گیرها را تولید کنند. 

اما کار اصلی ضربه گیرها این می باشد که نگذارند نیروی ناشی از تصادف به سپر خودرو و یا بدنه آسیب برساند. در همین حال این نوع از ابزار سبب نگه داشتن ژئومتریک سبر خوردو می گردد. بیشتر ضربه گیرها از جنس هایی مانند پلاستیک، فلز و فوم تولید می شوند که در صورت تصادف، این وسیله آسیب می بیند که آن هم قابل تعمیر می باشد. 

با نصب ضربه گیرها در خودرو خود می توانید از هر گونه آسیب رسیدن جدی به سپر و سایر مناطق ماشین تان جلوگیری نمایید. شرکت های متفاوتی هستند که این گونه از وسیله را طراحی می کنند. شاید شما هم مشاهده کرده باشید که هر کدام از خودروها ضربه گیرها متنوعی دارند. تولیدی ها آنان را حتی در رنگ های گوناگونی عرضه می دارند. 

در هر صورت، با به کارگیری از این نوع محصول، می توانید از هر گونه ضربه های ناشی از تصادف های کوچک به خودروی خود پیش کنید. 

صادرات ضربه گیر سپر خودرو

صادرات ضربه گیر سپر خودروصادرات ضربه گیر سپر خودرو، اغلب به کشورهایی انجام می شود که خودروهای ایرانی به آن جا ارسال می گردد. البته ضربه گیرها در مدل های متفاوت، می تواند همخوانی با دیگر ماشین ها خارجی هم داشته باشد. صادارت این محصول بیشتر به کشورهای همسایه و حاشیه خلیج فارس انجام می شود. 

در این زمینه شرکت های تولیدی دست پیش دارند و صادر کنندگان اصلی محسوب می شوند. آنان به وسیله نمایندگی هایی که در برخی از شهرهای کشورهای مقصد دارند، محصولات خود را عرضه می دارند. 

صادرات لوازم یدکی به ویژه ضربه گیر سپر خودرو، سود خوبی برای تولید کنندگان و صادر کنندگان دارد. 

بازرگانی انواع ضربه گیر سپر خودرو

بازرگانی انواع ضربه گیر سپر خودروانواع ضربه گیر سپر خودرو در بازار وجود دارد. در این زمینه تنوع زیادی به چشم می خورد که ناشی از گوناگونی مدل های خودروهای موجود در کشور می باشد. در شهرهای شلوغ به دلیل تصادفاتی که رخ می دهد، ماشین ها نیاز به تعویض ضربه گیرهای سپر خود دارند. این گونه از خرید و فروش محصول افزایش می یابد و باعث رونق بازرگانی آن می شود. 

همان گونه که در بالا هم به اشاره شد، تولید و صادرات ضربه گیرها به کشورهای گوناگونی نیز انجام می شود که این دلیل دیگری بر بازرگانی پر سود این محصول دارد. 

روی هم رفته بازرگانی انواع ضربه گیر سپر خودرو، در شرایط کنونی، بازار گرمی را دارا می باشد. 

نمایندگی پخش قطعات خودرو

نمایندگی پخش قطعات خودرونمایندگی پخش قطعات خودرو در شهرهای مختلفی فعالیت می کند. 

شرکت های تولید کننده انواع خودروها، هر کدام از خود نمایندگی هایی ایجاد کرده اند که در کنار خود ماشین، لوازم یدکی را هم عرضه می دارند. نمایندگی ها بهترین مکانی هستند که می توان از آنان ضربه گیر سپر پراید، ضربه گیر سپر جلو سمند و غیره را انجام داد. 

این نمایندگی ها با تضمین محصول را در اختیار مشتریان قرار می دهند که قیمت های مناسبی را نیز ارائه می نمایند. 

شرکت های تولید کننده این محصول، نمایندگی ها را برای پخش عمده و جزئی، ایجاد کرده اند. پس هر نوع خریداری می تواند به این نمایندگی ها مراجعه کند و آن نوع از ضربه گیری را که نیاز دارد، به شکل کلی و تکی تهیه نماید. 

نمایندگی پخش این محصول را به آسانی قادر هستید که از طریق وبسایت های گوناگون اینترنتی پیدا کرده و برای خرید به آنان مراجعه نمایید. 

عرضه مستقیم قطعات خودرو در کشور

عرضه مستقیم قطعات خودرو در کشورعرضه مستقیم قطعات خودرو در کشور را شرکت های تولیدی انجام می دهند. این شرکت ها سعی می نمایند تا با این کار دست واسطه ها را کوتاه کرده به قیمت مناسبی این وسیله را به فروش رسانند. 

از جانب دیگر، بیشتر خریداران هم در پی این هستند تا مراجعی را برای خرید مستقیم پیدا کنند. آنان نیز تلاش می کنند تا به نمایندگی شرکت های تولیدی ضربه گیر سپر، سر زده و خرید مطمئن و ارزانی را انجام دهند. 

شرکت های مختلف به وسیله وبسایت های مختلف اینترنتی هم اقدام به عرضه مستقیم کالای خود می نمایند. این وبسایت ها باعث گردیده تا مشتریان، به راحتی بتوانند ضربه گیر مورد نظر خود را خریداری کنند. 

خرید ضربه گیر سپر خودرو به قیمت روز در بازار

خرید ضربه گیر سپر خودرو به قیمت روز در بازارخرید ضربه گیر سپر خودرو به قیمت روز در بازار را از مراجع گوناگونی می شود انجام داد. 

در این خصوص گزینه های زیادی پیش روی خریدار وجود دارد. مثلاً می شود به بازار فروش قطعات خودرو مراجعه کرد. در این بازار، انواع ضربه گیر به فروش گذاشته می شود که با قیمت های روز عرضه می گردد. 

در کنار این، شعبه های خرید و فروش شرکت های سازنده ضربه گیر سپر هم دیگر گزینه ای هستند که مشتری قادر است محصول را از آن به نرخ روز تهیه کند. 

خلاصه این که خرید به قیمت روز، از مجراهای مختلفی امکان پذیر است. 

کارخانجات تولید ضربه گیر سپر خودرو

کارخانجات تولید ضربه گیر سپر خودروکارخانجات تولیدی ضربه گیر سپر خودرو، این گونه از محصول را در کیفیت های و اندازه های متنوعی تولید می کنند. 

آنان همچنین برای هر مدل خودرویی، ضربه گیر سپر مخصوص آن را تولید کرده و روانه بازار می نمایند. کارخانجات زیادی در سراسر ایران وجود دارند که در این عرصه فعالیت می کنند. محصولات آنان را می شود با شیوه های مختلفی تهیه نمود و مورد استفاده قرار داد. 

اغلب سازنده این گونه از وسیله ماشین، تولیدی های اصلی خودروها می باشند که از طرق متفاوتی ضربه گیرها را در دسترس مشتریان خود قرار می دهند. آنان تولید کننده ضربه گیر سپر برلیانس نیز می باشند. 

سفارش عمده ضربه گیر سپر

سفارش عمده ضربه گیر سپرسفارش عمده ضربه گیر سپر خودرو را بیشتر فروشندگان جزئی این کالا ارائه می دهند. 

آنان با وارد شدن به سامانه های فروش کارخانجات تولیدی، سفارش خود را ثبت می کنند و پس از طی مراحل، آن را تحویل می گیرند. بیشتر تولیدی ها دارای وبسایت های رسمی ای هستند که زمینه خرید کلی را برای مشتریان فراهم کرده اند. 

برای ارائه سفارش عمده می شود به شعب گوناگون شرکت های تولیدی هم مراجعه کرد. این گونه خریدار می تواند با قیمت های بسیار پایین محصول را تهیه کرده و سپس با فروش به قیمت مناسب، سود خوبی کسب کند. 

با همه این ها، راه های گوناگونی برای سفارش عمده ضربه گیر سپر وجود دارد که هر کدام را مقرون به صرفه دیدید، می توانید امتحان کنید و خرید خود را انجام دهید. 

بزرگ ترین بازار قطعات خودرو در کشور

بزرگ ترین بازار قطعات خودرو در کشوربزرگ ترین بازار قطعات خودرو در کشور، در مدل های متفاوتی محصولات را عرضه می دارد. در شهرهای متفاوت ایران، مراکزی است که مشتریان برای خرید هر گونه قطعی به آن جا مراجعه می کنند. در چنین مراکزی فروشگاه های مختلفی فعالیت می کنند که انواع متنوعی از قطعات را عرضه می دارند. بازارهای بزرگ، این قطعات خود را به فروش می رسانند: 

 • اجزای بدنه
 • در 
 • پنجره 
 • ماشین 
 • دستگاه های صوتی تصویری خودرو 
 • انواع سوئیچ 
 • قفل ها 
 • تراشه 
 • و غیره 

خریدار در هر منطقه ای از کشور که سکونت دارد و نیاز به قطعات پیدا کرده، به راحتی می تواند به بازارها مراجعه نماید و هر گونه وسیله ای را که نیاز دارد، تهیه نماید. البته همان گونه که در بالا هم به آن اشاره گردید، فروشگاه های زیادی در صفحات مجازی وجود دارند که عرضه کننده این گونه از قطعات می باشند. آنان در مدل ها و کیفیت های گوناگونی، قطعات خودرو را در اختیار مشتریان خود قرار می دهند. 

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
مجتبی عبداللهی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09133315479
شماره تلفن ثابت: ۰۳۱۴۲۷۴۰۶۴۹
whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید
پست الکترونیکی: Mojtaba_abdelahy@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

دیاق سپر صادراتی

بازار خرید دیاق سپر صادراتی

بازار خرید دیاق  سپر صادراتی  در ایران تحت تاثیر تحریمها و قوانین صادراتی با چالشهای …

دیدگاهتان را بنویسید

آراد برندینگ