خانه / دیاق سپر / بازار خرید دیاق سپر صادراتی

بازار خرید دیاق سپر صادراتی

بازار خرید دیاق  سپر صادراتی  در ایران تحت تاثیر تحریمها و قوانین صادراتی با چالشهای فراوانی روبرو شده است . کارخانه های تولید دیاق از جمله کارخانه فولاد شید با صادرت به کشور هایی همچون سوریه و عراق و بلاروس یکی از صادر کنندگان موفق در این زمینه محصوب میشود. این صادرات متناسب با صادرات خودرو به کشورهای دیگر میباشد. از آنجا که ایران نقش مهمی در صادرات خودرو به کشورهای دیگر ندارد صادرات، لوازم خودرو نیز زیاد چشمگیر نمیباشد .

 

دیاق سپر صادراتی
پارسا بدنه بازار عمده خرید و فروش دیاق سپر پراید 

دیاق سپر صادراتی  و رونق تولید

صادرات لوازم بدنه خودرو از جمله دیاق سپر پراید علاوه بر ارز آوری برای کشور و افزایش رونق تجارت و کسب سود بیشتر برای تاجران ،موجب تقویت بازار و افزایش تولید بیشتر و در نهایت افزایش رونق چرخه تولید شده است که این میزان با افزایش میزان عرضه و تقاضا در چرخه تولید و فروش لوازم بدنه موجب رونق اقتصادی میگردد .  ازآنجا که  ایران دارای منابع عالی از فلزات و نفت و گاز می باشد و به دلیل وجود کارخانه های وابسته مثل کارخانه فولاد و ذوب آهن و پتروشیمی و به دلیل ارزان بودن و دردسترس بودن این منابع معمولا محصولات  کارخانه ها و کارگاههای تولیدی با قیمت مناسبی  به بازار عرض می شود که این موجب می شود تا قیمت تمام شده محصولات کارخانه ها برای تولید مناسب و به عنوان کالای صادراتی محصولات پرسود و مناسبی باشند . بنابراین چنانچه گفته شد صادرات این محصولات با وجود قطعه سازان  موفق در ایران کمک زیادی به رونق اقتصادی کشور خواهد کرد.

دیاق سپر صادراتی و رونق تولید

 

قیمت فروش دیاق سپر صادراتی

صادرات دیاق سپر پراید از ایران به کشورهای  همسایه مانند عراق، سوریه، آذربایجان، صورت می گیرد. از جمله این صادرکنندگان شرکت فولاشید میباشد که سهم عمده ای از صادرات دیاق پراید توسط این شرکت انجام می شود. نوسان قیمت فروش دیاق سپر صادرتی متناسب با وزن دیاق و برند موجود در بازار است برخی از برندها به دلیل کیفیت عالی و رعایت استانداردهای شرکت خودرو ساز فروش بیشتری را در بازار لوازم بدنه خودرو دارند این محصولات گاهی با عنوان دیاق شرکتی در در نمایندگی های کارخانه به فروش می رسند . چون کارخانه های ساخت دیاق تحت نظر سایپا و با استاندارهای این شرکت فعالیت میکنند اغلب تولیدات برند دیاق کیفیت و استاندارد مورد نظر را داراست و کمتر قطعات فیک یا تقلبی در بازار دیاق دیده می شود. از آنجا که استفاده از ورق فولاد با کیفیت موجب افزایش کیفیت دیاق می شود خریداران این محصول میتوانند از دیاقهایی با وزن متوسط و قیمت مناسب در سپر خودرو استفاده کنند.

 

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
مجتبی عبداللهی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09133315479
شماره تلفن ثابت: ۰۳۱۴۲۷۴۰۶۴۹
whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید
پست الکترونیکی: Mojtaba_abdelahy@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

دیاق سپر پراید

قیمت جدید دیاق سپر پراید/قیمت به روز دیاق سپر

قیمت جدید دیاق سپر پراید، برند تکران در فروشگاه پارسا بدنه متناسب با تقاضای خریداران …

آراد برندینگ